20170528_221722Kolay değil. İnsanın önce kendi içini hazırlaması, sonra hastane çantasının içerisini hazırlayabilecek kıvama gelmesi uzun zaman alıyor.

Yarın sabah bir aksilik olmazsa sevgili sol ayak bileğimden ameliyat olacağım. Bugün itibariyle tamamen hazır hissediyorum kendimi hastaneye gitmek için. Dip boyamı yaptırdım, manikür-pedikür tamam. Parfümlerim kremlerim çantamda yerini aldı. Falan filan. Şaka dermişim ama şaka değil 🙂 6 hafta ayağımın üzerine basamayacağımı hesaba katarsak bütün kişisel bakımım yapılmış olmalıydı. Bir kadın ameliyata nasıl hazırlanır, işte böyle 🙂 Bunlar olmasa kafayı yer insan..

Dediğim gibi yarın sabah hastanede olacağız. Bu durumu Şirin’e önceden anlatmadık. Bilim dünyası ikiye bölünmüştü her zamanki gibi, biz öncesinden anlatmamayı seçtik. Daha travmatik olduğunu düşündük bunun.

Yazmak istediğim çok şey var ancak kafam biraz karışık şimdilik. Bugünlük böyle bir başlangıç yapmış olayım. Önümüzdeki günlerde yazmaya çok zamanım olacağı için yine görüşürüz..

1 comment on “Ameliyat Hazırlıkları”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *