workinton

Bugün kendime biraz zaman ayırdım ve kendim için çok güzel bir etkinliğe katıldım.  Evvela, çok güzel bir mekan tanımış olduğumu belirtmek istiyorum. İsmi Workinton; yeni nesil ofislerden. Ortak kullanımlı ancak bireysel de kullanılabilen bir ofis olarak tanımlamak istiyorum ben burayı. Insanın derhal kendi işini kurup, çalışıp, toplantılar yapıp alıp yürüyesi geliyor 😀 Çok büyük bir enerji var orada. Orada bulunmak çok iyi geldi. Fotoğrafta görülen, mekanın eski ismi bu arada. Şu an yenileniyorlar.

madalyon eğitim

Günün en önemli kazanımı ise Workinton’ın düzenlediği ‘İlişki Kurma Sanatı’ etkinliğinden kendi payıma çıkardıklarım oldu şüphesiz. Eğitimden kısacık bahsetmek gerekirse, şemalarımız üzerinden gittiğimiz bir ilişkileri anlama etkinliği oldu. Kendi şemalarımızı keşfederek ilişki kurmanın insanlara gerçek anlamda yardımcı olacağını gördüm. Diğer basmakalıp iletişim tekniklerinin bir şekilde samimiyetsizlik içerdiğini ben de düşünüyordum. Ayrıca, somut örneklerle de eğitimi bütünleştirmek kendi adıma görülebilir, bilgisine rahat ulaşılabilir, içeriği kolay idrak edilebilir yaptı eğitimi. Bu arada, eğitimi veren Psk.Hande Cesur Madalyon Kurumsal’da çalışıyor. Kendini eğitime ciddi anlamda adamış biri. Sıcak, enerjili biri (Bir de tatlış demek istiyorum kendisine:) ).

Bir de fotoğrafta, eğitimde yer alan bir slayta yer verdim. Temel ihtiyaçlarımızı bir liste halinde görmek çok hoşuma gitti. Blog yazılarımı okuyanlar listelerden, liste oluşturmaktan çok hoşlandığımı bilirler:)

Son olarak, bu yepyeni farkındalıklarımı sağlamama vesile olan, beni bu etkinlikten haberdar eden canımın içi kuzenim Burcu’ya huzurlarınızda teşekkür eder, yeni etkinlikler için hazırda beklediğimi belirtmek isterim.

Bol öpücükler, iyi günler..

1 comment on “‘İlişki Kurma Sanatı’”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *